DİA YAZILIM

VE TEPE BİLİŞİM SİSTEMLERİ

Uzmanlığındaki ERP Dünyasına Hoş Geldiniz.

Teknoloji İle Gelen Değişim, Tepe Bilişim

TEPE BİLİŞİM SİSTEMLERİ

Modüler Çözümlerimiz

Stok ve Depo Yönetimi

Kolay kullanım ve işinizde pratiklik ve birçok özellik arıyorsanız Dia depo stok yönetimi ile aradığınız özelliklere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üretim Yönetimi

Üretim Yönetimi çözümümüz sayesinde üretimdeki siparişlerinizi takip edebilir, stoklarınızı her an kontrolünü sağlayabilir, tedarik ile ilgili iş süreçlerinizi planlayabilir, üretim kapasitenizi belirleyebilirsiniz.

E-Devlet Çözümleri

Hiçbir aracıya ihtiyaç kalmadan doğrudan muhatabınızı DİA olarak görüp e-fatura ve e-defterlerinizi sisteminizde yedekleyip, arşivleyip ve koruyabileceksiniz.

Ön Muhasebe Yönetimi

Dia Muhasebe Yazılımı Ön muhasebe, satın almadan satışa kadar, stok ve depo, finans, gibi tüm iş süreçlerinizi online bir şekilde takibini yapabileceğiniz pratik ve hızlı iş yazılımıdır.

Servis ve Hizmet Yönetimi

Birçok alan içerisinde hizmet veren kuruluşlar için Dia yazılımları içerisinde yer alan modüller sayesinde en kaliteli ve hızlı hizmetleri müşterilerinize sunmakta yardımcı rol almaktadır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri ilişkilerine önem veren işletmeler için DİA CRM Programı ile stratejik plan oluşturarak müşteri ilişkilerinizi en üst seviyeye çıkarın.

Mağazacılık Yönetimi

Dia’nın modüler yapısı sayesinde örneğin; barkodlu satış gibi müşterilerimizin ERP ve yazılım ihtiyaçlarına en uygun ve kesin çözümleri sunuyoruz.

Genel Muhasebe Yönetimi

Muhasebe yönetiminizi kolayca ve zahmetsizce yönetmek ister misiniz? DİA muhasebe yönetimi sayesinde muhasebe yönetimlerinizi kolayca ve ek maliyetler olmadan pratik bir şekilde tek sistem ile yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

Restoran Yönetimi

Restoran işletmecilerine yönelik teknolojik çözümler sunan DİA restoran programı ile salon ve masa yönetimini takip edebilir, paket servis, garson takibi, self servis, gibi iş süreçlerini kolayca yapabilir, tahsilat sistemi ile para tahsil işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret Yönetimi

DİA E-Ticaret, işletmelerin internet üzerinden satışı şeklinde İşletmeden Tüketiciye (B2C) yapabilmelerine imkan tanıyan, bayileri ile bir portal aracılığıyla iletişim kurmalarını sağlayan İşletmeden İşletmeye (B2B), DİA Standart ve DİA Enterprise Sistem ile tam entegre bir şekilde çalışan bir DİA çözümüdür.

Otel Yönetimi

Otel Programımız DİA HoReCa programı ile geliştirilmiş olup otel programımız sayesinde işletmelerinizi kolay, pratik ve hızlı bir şekilde farklı modüller vasıtasıyla yönetmenizi sağlıyor. Dilerseniz tek Dilerseniz de birden fazla otelinizi DİA’nın otel yönetim sistemi üzerinden kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

Finans Yönetimi

Muhasebe ve Cari Yönetim tüm işletmeler için işletmenin başarılı bir şekilde işlemlerini yürütmesi için öncelikli kuraldır. Özellikle kasa banka yönetimi ve risk yönetimi gibi işletmelerin varlığı için oldukça önem taşıyan organların kontrol edilmesi gerekmektedir. Geliştirilmiş programları ile DİA sizlere Hesap Yönetimi alanında da ayrıcalıklı çözümler ile işlerinizin kolaylıkla yapabilmenin rahatlığını sunuyor.

[elementor-template id="8529"]

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Şubat Ayı Fırsatları

Videoyu oynat

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Bulut sistemin sağladığı kolaylık sayesinde istediğiniz yerden istediğiniz her cihazdan kolaylıkla işlerinizi yönetebilirsiniz.

Server, donanım, ekstra yazılım gibi iş yükü ortaya çıkarmaz. Veri tutma ve koruma için zahmetli ve maliyetli gerek duymadan işinizi en ekonomik şekilde gerçekleştirin.

Ortaya koyduğumuz ERP Dijital Dönüşüm Standartları ve süreçleri sayesinde dijital dönüşüm sürecinde başarı oranını %100 garanti ediyoruz.

Her türlü ihtiyacınıza geniş ve gelişmiş modüler çözüm kütüphanesi ile çözüm sağlayabilirsiniz.

Her türlü ihtiyacınıza geniş ve gelişmiş modüler çözüm kütüphanesi ile çözüm sağlayabilirsiniz.

Sistem her daim en güncel sürümde olup güncelleme, bakım gibi ek maliyetlere gerek kalmaz.

Bulut ve Online Sistem

Bulut sistemin sağladığı kolaylık sayesinde istediğiniz yerden istediğiniz her cihazdan kolaylıkla işlerinizi yönetebilirsiniz. Windows, Mac, Linux, IOS, Android destekleyen ERP Sistemi sayesinde dilerseniz mobil cihazlarınızdan, tabletinizden, dilerseniz de bilgisayarınızdan, el terminalinden işlerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Modüler Yapı

Dia Kurumsal Yönetim Sistemi modüler yapısının getirdiği esneklik ile tüm ölçekteki işletmelerin ihtiyacını eksiksiz, çok hızlı bir şekilde karşılamaktadır. ERP Sisteminin Modüler yapısı işletmelerin ihtiyacına yönelik çözümler sunmasının yanında, ihtiyaç duyulmayan özelliklerin satın alınmasının önüne de geçerek ERP Sistemini daha ekonomik ve bütçe dostu haline getirmektedir.

Kullanıcı Odaklı ERP Programı

Dia’nın ana odağı müşteri memnuniyetini en üst düzeye ulaştırmak, kullanıcı odaklı ve yönetim sistemlerinin kullanımını kolay ve pratik bir hale getirmektir.

Başarı ve Hız

Yüzlerce test robotu birçok senaryo ile Dia Sistemini teste tabi tutmaktadır. Her türde ki cihazlardan mümkün olabildiğince hızlı olmak için geliştirilen yazılımlar veri girişi, kontrol ve komut verme gibi işlemler her geçen gün hızına hız katmaktadır.

Sınırları Bağlı Kalmamak

Dia Yazılım görev edindiği misyon ile tüm ülkede var olan her sektörün ticari yönetim sistemine online bir şekilde kolaylıkla sahip olmasını sağlamaktır. Bu hedef dahilinde, ülkemizdeki birbirinden farklı binlerce işletmeyi teknolojiyle iç içe entegre ederek gelişmelerine katkı sağlamaktır.

Her Zaman En İyisi Takip Edilmelidir

Yazılımların başarı elde etmesinde anahtar rol her zaman en iyi olanı takip etmektir. DİA Yazılımı bu bağlamda her durum ve koşulda en yeni ve güncel olanı takip ederek bunu kullanıcılarına sunar.

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?