Dia Yazılım

Bulut ERP Dünyasına Hoşgeldiniz!

KONYA DİA YAZILIM

DİA Yazılım

DİA Yazılım Anonim Şirketi 2004 yılında Ankara’da Kosgeb tarafından sunulan Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ Kosgeb Tekmer’de faaliyetlerine başlamıştır. Kobilerin, orta ve büyük işletmelerin, eğitim kurum, kuruluşlarının ve devlet kurumlarının farklı sektörde yer alan çeşitli ölçekli işletmelerin, ERP, ticari yönetim, kontrol ve düzenleme ihtiyaçlarını çözüme ulaştırmak amacıyla hizmet vermektedir. DİA Yazılım, başta İstanbul, Bursa ve Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de merkezi İstanbul’da olarak DİA Yazılım Bayileri ile faaliyetlerini sürdürmektedir

SAAS Teknoloji

Tümü DİA Yazılım A.Ş. tarafından hazırlanmış olan bir altyapı ile ve internet üzerinden online bir şekilde şekil de çalışmakta olan ticari paket programı olan DİA ERP, SaaS yani Software As A Service – Hizmet Olarak Yazılım modeli ile sunulmaktadır.


Modüler Yapısıyla

Dia Kurumsal Yönetim Sistemi modüler yapısının getirdiği esneklik ile tüm ölçekteki işletmelerin ihtiyacını eksiksiz, çok hızlı bir şekilde karşılamaktadır. ERP Sisteminin Modüler yapısı işletmelerin ihtiyacına yönelik çözümler sunmasının yanında, ihtiyaç duyulmayan özelliklerin satın alınmasının önüne de geçerek ERP Sistemini daha ekonomik ve bütçe dostu haline getirmektedir.

Stok ve Depo Yönetimi

Kolay kullanım ve işinizde pratiklik ve birçok özellik arıyorsanız Dia depo stok yönetimi ile aradığınız özelliklere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üretim Yönetimi

Üretim Yönetimi çözümümüz sayesinde üretimdeki siparişlerinizi takip edebilir, stoklarınızı her an kontrolünü sağlayabilir, tedarik ile ilgili iş süreçlerinizi planlayabilir, üretim kapasitenizi belirleyebilirsiniz.

E-Devlet Çözümleri

Hiçbir aracıya ihtiyaç kalmadan doğrudan muhatabınızı DİA olarak görüp e-fatura ve e-defterlerinizi sisteminizde yedekleyip, arşivleyip ve koruyabileceksiniz.

Ön Muhasebe Yönetimi

Dia Muhasebe Yazılımı Ön muhasebe, satın almadan satışa kadar, stok ve depo, finans, gibi tüm iş süreçlerinizi online bir şekilde takibini yapabileceğiniz pratik ve hızlı iş yazılımıdır.

Servis ve Hizmet Yönetimi

Birçok alan içerisinde hizmet veren kuruluşlar için Dia yazılımları içerisinde yer alan modüller sayesinde en kaliteli ve hızlı hizmetleri müşterilerinize sunmakta yardımcı rol almaktadır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Hiçbir aracıya ihtiyaç kalmadan doğrudan muhatabınızı DİA olarak görüp e-fatura ve e-defterlerinizi sisteminizde yedekleyip, arşivleyip ve koruyabileceksiniz.

Mağazacılık Yönetimi

Dia’nın modüler yapısı sayesinde örneğin; barkodlu satış gibi müşterilerimizin ERP ve yazılım ihtiyaçlarına en uygun ve kesin çözümleri sunuyoruz.

Restoran işletmecilerine yönelik teknolojik çözümler sunan DİA restoran programı ile salon ve masa yönetimini takip edebilir, paket servis, garson takibi, self servis, gibi iş süreçlerini kolayca yapabilir, tahsilat sistemi ile para tahsil işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Restoran Yönetimi

Restoran işletmecilerine yönelik teknolojik çözümler sunan DİA restoran programı ile salon ve masa yönetimini takip edebilir, paket servis, garson takibi, self servis, gibi iş süreçlerini kolayca yapabilir, tahsilat sistemi ile para tahsil işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret Yönetimi

DİA E-Ticaret, işletmelerin internet üzerinden satışı şeklinde İşletmeden Tüketiciye (B2C) yapabilmelerine imkan tanıyan, bayileri ile bir portal aracılığıyla iletişim kurmalarını sağlayan İşletmeden İşletmeye (B2B), DİA Standart ve DİA Enterprise Sistem ile tam entegre bir şekilde çalışan bir DİA çözümüdür.

Otel Yönetimi

Otel Programımız DİA HoReCa programı ile geliştirilmiş olup otel programımız sayesinde işletmelerinizi kolay, pratik ve hızlı bir şekilde farklı modüller vasıtasıyla yönetmenizi sağlıyor. Dilerseniz tek Dilerseniz de birden fazla otelinizi DİA’nın otel yönetim sistemi üzerinden kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

Finans Yönetimi

Muhasebe ve Cari Yönetim tüm işletmeler için işletmenin başarılı bir şekilde işlemlerini yürütmesi için öncelikli kuraldır. Özellikle kasa banka yönetimi ve risk yönetimi gibi işletmelerin varlığı için oldukça önem taşıyan organların kontrol edilmesi gerekmektedir. Geliştirilmiş programları ile DİA sizlere Hesap Yönetimi alanında da ayrıcalıklı çözümler ile işlerinizin kolaylıkla yapabilmenin rahatlığını sunuyor.

Hızlı ve Tam Destek

Kullanıcılarımıza her daim hızlı ve çözüme dayalı online olarak destek.

Her Daim Güncel

Her daim en güncel program sürümü kullanma.

Tam Entegrasyon

Mevcut ve eklenen modüllerin tam entegre bir şekilde ve tek modül özelliği şekilde çalışması.

Güvenlik

Verilerinizin her daim güvenli bir şeklinde saklanma garantisi, erişilebilirlik ve yedekleme.

Kolay Kullanım

Her işletim sisteminde gelişmiş altyapı ve bağımsız platform özelliği sayesinde kolaylıkla çalışma özelliği.

Düşük Maliyet

Diğer klasik ticari yazılımların yanı sıra ihtiyacınıza yönelik çözümleri sayesinde daha az maliyet.

DİA Yazılım

DİA Yazılım(mevcut içerisinde bulunduğumuz sayfaya yönlendiriyor) ile kurumsal yönetim (entreprise sayfasına yönlendiriyor)sistemi ayrıcalıklarını deneyimleyebilir ve işinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. İş dünyası içerisinde ihtiyacınız olan tüm alanlarda entegre programlar sayesinde iş süreçlerinizi hızlı kolay ve pratik bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Dia yazılım, E-fatura ve E-defter ihtiyaçlarınızdan, web tabanlı online ticari yazılımlara kadar sizin için çözümler üretmeye devam ediyor. Her geçen gün iş yükü artan işletmeler yazılım çözümlerine gereksinimleri artmaktadır. Diğer klasik yazılımlarda katmanlı ve karışık şekilde bütün paket halinde olmasından dolayı da işverenler genellikle ihtiyaçları olmayan katmanlar için de satın almak zorunda kalıyor. Dia yazılım modülleri ile sadece ihtiyacınız olan yazılımları, kendi ihtiyaçlarınıza göre yapılandırma yapabilirsiniz.

DİA Yazılım Ürünleri Nelerdir?

DİA Yazılım ürünlerinin başında e-fatura yer alıyor. E-fatura sisteminin sağladığı kolaylık ile kağıt, dosya gibi masrafları olmadan, faturalarınızın tümünü güvenli bir şekilde dijital ortamda muhafaza edebilirsiniz. Dia yazılım ayrıcalıklarıyla tam entegre, online ve offline çözümler ile ticari yazılıma sahip olun. Bulut teknolojisi ile çalışan Dia çözümlerin de tüm verilerinize kolayca ulaşın. Dilerseniz dünyanın istediğiniz bölgesinden yetkiler dahilinde bilgisayarınızdan, dizüstü bilgisayarınızdan, mobil cihazlarınızdan, endüstriyel el terminallerinden sisteme bağlanarak ve online olarak işletmenizi yönetebilirsiniz. DİA ile tek bir yere bağlı kalmadan internet erişiminin olduğu her yerden sisteme bağlanmanın rahatlığını ve kolaylığını yaşayın.Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?