DİA E-Ticaret Entegrasyonu

E-Ticarete dayalı aradıklarınız
DİA E-Ticaret de

B2B Nedir?

B2B bayiler ile portal aracılığıyla iletişim kurmanızı sağlayan bir sistemdir. B2B DİA çözümlerinden biri olarak işletmenizin daha büyük hedef kitlelere ulaşmasına destek olmaktadır. B2B ‘’Business to Business’’ ifadesinin İşletmeden, İşletmeye anlamına gelen bir kısaltmadır. Firmanızdan diğer firmaya ürün satışı yapabilir ya da portal aracılığıyla iletişim sağlayabilirsiniz.

B2C Nedir?

B2C e-ticaret yönetimi için yeri oldukça önemli bir alandır. ‘’Business to Consumer’’ ifadesinin kısaltılmışı hali olan B2C yani, işletmeden, tüketiciye iş alanı açarak bir yol oluşturur. B2C yani İşletmeden, tüketiciye sisteminde, ürünler ve fiyatlar en şeffaf şekilde yayınlanmaktadır. Ürünün teslim şartları, garanti koşulları ve fiyatı gibi tüm özellikleri tüketiciye iletilir.

E-Ticaret Entegrasyonu

E-ticaret entegrasyonu ile tüm sanal pazarlarda (Amazon, Hepsiburada, Gittigidiyor, n11 vb.) internet üzerinden satış yapmanızı sağlayan DİA E-ticaret sistemlerini kullanarak işletmenizi büyütebilirsiniz. DİA E-ticaret, öte yandan sanal pos ve tüm bankalar entegrasyonunu da bulunmaktadır. Özellikle ürünlerin farklı web mağazalarından satış imkanına sahip olan bu program ile kullanıcıları yetki vermenizde mümkündür. Diğer bir yandan bayilerinize özel olarak kampanyalar oluşturabilir ya da bayiler arası mesajlaşma imkanından yararlanabilirsiniz. Pratik ve hızlı bir program olmasının yanında da e-ticaret sisteminin ihtiyaç duyduğu özelliklere kolayca kavuşabilirsiniz. Özellikle ergonomik arayüzünün yanında, kullanışlı ve basit listeler sayesinde faaliyetlerinizi en kısa sürede yerine getirebilirsiniz. Birçok ekran arasında kaybolmaktan sizi kurtararak en kısa sürede işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Fatura işlemlerinizi kolayca ve zahmetsizce yapabilir ya da siparişlerinizi yönetebilirsiniz. Özellikle bulut ve online sistem sayesinde dilediğiniz tüm cihazlardan kolaylıkla işlemlerinizi halledebilirsiniz. Online olarak çalışma özelliği sayesinde günün her saati ve her an takipte kalarak işlerinizin sürekliliğini sağlayabilirsiniz. Özellikle DİA E-ticaret sistemi ile üyelik için başvuruları özelliği sayesinde en kısa sürede cari hesap açabilir ya da internet üzerinden gelen siparişleri anında muhasebe sisteminize aktarabilirsiniz. Diğer yandan DİA yazılımları ise B2B ile bayi ilişkilerinizin gücüne güç katabilirsiniz. İşletmenizin verimindeki artışı DİA E-ticaret entegrasyonu ile en kısa sürede fark edeceksiniz.

Nasıl Çalışır ?

01

Cari, Stok ve Sipariş Entegrasyonu

N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada, Amazon gibi tüm e ticaret siteleriyle %100 entegredir. Cari, stok ve siparişlerinizi DİA üzerinden takip edebilir ve ayrıca yönetebilirsiniz. Yeni ürününüzün tüm özelliklerini sisteme tanıtarak tüm platformlarda tek bir tuşla satışa açıp kapatabilir, stok bakiyelerinizi otomatik şekilde güncelleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

02

Bulut ve Online Sistem

Bulut sistemin getirdiği kolaylık ile dilediğiniz tüm cihazdan kolaylıkla işlerinizi takip edebilirsiniz. Online çalışır 7 / 24 her ortamdan sisteme bağlanabilir. Windows, Mac, Linux, IOS, Android destekleyen ERP Sistemi sayesinde dilerseniz mobil cihazlarınızdan, tabletinizden, dilerseniz de bilgisayarınızdan, el terminalinden işlerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Server, kurulun, donanım gibi zahmetli işler gerektirmez. Ayrıca e-ticaret platformlarıyla web servislerle iletişim kurduğu için masaüstü uygulamalara göre bu platformlarla çok daha iyi haberleşmektedir.

03

Pratik ve Hızlı

E-Ticaret müşterileri kolaylıkla işlerini yapabilsinler diye özel olarak tasarlanmıştır. Ergonomik arayüzler, kullanışlı basit listeler ve elinizin altındaki kısa yollar ile işlemlerinizi çok hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Ekranlar arasında kaybolmadan tek bir ekran üzerinden stoklarınızı takip edebilir, siparişlerinizi yönetebilir, fatura işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde sonuca ulaştırabilirsiniz.

04

Tüm İşleriniz İçin Dia

Web siteniz üzerinden satış imkanı sağlayan DİA E-ticaret ile aynı zamanda tüm bankalar ile sanal pos entegrasyonuna sahip, farklı ürünleri farklı web mağazalarından satış imkanı sunan, kullanıcı yetkilendirmeye imkan sağlayan, içerisinde bayiler arası iletişim kurmaları için mesajlaşma sistemi bulunan ve birçok özellikleri içerisinde barındıran bir program kullanacaksınız

05

Gelişmiş Özellikler

Diğer sistemlerde entegrasyon için uğraşmanız gerekirken DİA sizi uğraştırmaz ve E-ticarette kendinden entegre yapı sayesinde üyelik için başvurular ile anında cari hesap açabilmenize imkan sağlar ve internet üzerinden alınan siparişlerin anında muhasebe sisteminize aktarılmasının keyfini sürün. Bayileriniz siparişlerini kendilerine özel olarak tanımlanmış fiyatlarla ve kampanyalarla oluşturabilecekler. Sanal POS ödemelerini yapabilecek, ekstrelerini ve vade analiz raporlarını muhasebe departmanınızı meşgul etmeden kendileri alabileceklerdir. DİA sizlere e-ticaretin kolaylığını sunmaktadır.

06

Gelişmiş Raporlama

DİA Standart Kobi ERP’nin gelişmiş raporlama aracı ile işletmeniz için takibini gerçekleştirmek istediğiniz tüm sonuçları görüntüleyebilir ve işletme verimliliğini artırabilirsiniz. Çağın ve rakiplerinizin rakiplerinize fark atmak için DİA ERP sisteminin sağladığı avantajından faydalanmalısınız.

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Aralık Ayı Fırsatları

DİA E-Ticaret Özellikler – Sanal Mağazanızı Yönetin!

Anlık Muhasebe Entegrasyonu

Siparişler anında ticari sisteminizde yer alır

Ürün özellikleri ve ürün ağacı

Anında internette güncel Stok miktarları

Web ile entegredir cari risk kontrolleri

Anında internette yer alır ürün fiyat güncellemeleri

B2C-DİA B2B-DİA

B2C – DİA:

• Web siteniz üzerinden satış olanağı
• Tüm bankaların Sanal POS Entegrasyonu
• PayU Entegrasyonu
• İyzico Entegrasyonu
• Paynet Entegrasyonu
• Paybyme Entegrasyonu
• GarantiPay Entegrasyonu
• Genel Kampanya ekleme modülü

B2B – DİA:

• Bayi portali ile bayilere özel sistem
• Bayi kullanıcı yetkilendirme
• Bayilere özel rapor tasarımlarının seçilebilmesi
• Bayilere özel kampanyaların bildirimi
• Bayiler ile mesajlaşma sistemi
• Çoklu sepet imkanı
• Serbest sanal POS Ödeme

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?