DİA E-Ticaret Entegrasyonu

E-Ticarete dayalı aradıklarınız
DİA E-Ticaret de

B2B Nedir?

B2B bayiler ile portal aracılığıyla iletişim kurmanızı sağlayan bir sistemdir. B2B DİA çözümlerinden biri olarak işletmenizin daha büyük hedef kitlelere ulaşmasına destek olmaktadır. B2B ‘’Business to Business’’ ifadesinin İşletmeden, İşletmeye anlamına gelen bir kısaltmadır. Firmanızdan diğer firmaya ürün satışı yapabilir ya da portal aracılığıyla iletişim sağlayabilirsiniz.

B2C Nedir?

B2C e-ticaret yönetimi için yeri oldukça önemli bir alandır. ‘’Business to Consumer’’ ifadesinin kısaltılmışı hali olan B2C yani, işletmeden, tüketiciye iş alanı açarak bir yol oluşturur. B2C yani İşletmeden, tüketiciye sisteminde, ürünler ve fiyatlar en şeffaf şekilde yayınlanmaktadır. Ürünün teslim şartları, garanti koşulları ve fiyatı gibi tüm özellikleri tüketiciye iletilir.

E-Ticaret Entegrasyonu

E-ticaret entegrasyonu ile tüm sanal pazarlarda (Amazon, Hepsiburada, Gittigidiyor, n11 vb.) internet üzerinden satış yapmanızı sağlayan DİA E-ticaret sistemlerini kullanarak işletmenizi büyütebilirsiniz. DİA E-ticaret, öte yandan sanal pos ve tüm bankalar entegrasyonunu da bulunmaktadır. Özellikle ürünlerin farklı web mağazalarından satış imkanına sahip olan bu program ile kullanıcıları yetki vermenizde mümkündür. Diğer bir yandan bayilerinize özel olarak kampanyalar oluşturabilir ya da bayiler arası mesajlaşma imkanından yararlanabilirsiniz. Pratik ve hızlı bir program olmasının yanında da e-ticaret sisteminin ihtiyaç duyduğu özelliklere kolayca kavuşabilirsiniz. Özellikle ergonomik arayüzünün yanında, kullanışlı ve basit listeler sayesinde faaliyetlerinizi en kısa sürede yerine getirebilirsiniz. Birçok ekran arasında kaybolmaktan sizi kurtararak en kısa sürede işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Fatura işlemlerinizi kolayca ve zahmetsizce yapabilir ya da siparişlerinizi yönetebilirsiniz. Özellikle bulut ve online sistem sayesinde dilediğiniz tüm cihazlardan kolaylıkla işlemlerinizi halledebilirsiniz. Online olarak çalışma özelliği sayesinde günün her saati ve her an takipte kalarak işlerinizin sürekliliğini sağlayabilirsiniz. Özellikle DİA E-ticaret sistemi ile üyelik için başvuruları özelliği sayesinde en kısa sürede cari hesap açabilir ya da internet üzerinden gelen siparişleri anında muhasebe sisteminize aktarabilirsiniz. Diğer yandan DİA yazılımları ise B2B ile bayi ilişkilerinizin gücüne güç katabilirsiniz. İşletmenizin verimindeki artışı DİA E-ticaret entegrasyonu ile en kısa sürede fark edeceksiniz.

[elementor-template id="8529"]

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Şubat Ayı Fırsatları

Videoyu oynat

DİA E-Ticaret Özellikler – Sanal Mağazanızı Yönetin!

Anlık Muhasebe Entegrasyonu

Siparişler anında ticari sisteminizde yer alır

Ürün özellikleri ve ürün ağacı

Anında internette güncel Stok miktarları

Web ile entegredir cari risk kontrolleri

Anında internette yer alır ürün fiyat güncellemeleri

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?