Enterprise ERP

Bir Erp Programından beklentileriniz bunlar mı?

Modüler yapı ve esneklik sayesinde müşterilerimizin ERP ve yazılım ihtiyaçlarını en kesin ve en doğru çözümü sağlayarak sunuyoruz.

Nasıl Çalışır?

01

Bulut Sistem

Bulut sistemin getirdiği kolaylıklar sayesinde verileriniz tıpkı bir bankanın sistemi kadar güvenli şekilde korunur. Windows, Mac, Linux, IOS, Android destekleyen ERP Sistemi sayesinde dilerseniz mobil cihazlarınızdan, tabletinizden, dilerseniz de bilgisayarınızdan, el terminalinden işlerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

02

Modüler Yapı

Dia Kurumsal Yönetim Sistemi modüler yapısının sağladığı avantajlar ve esneklik ile her ölçekteki firmanın ihtiyacını tam, hızlı ve sade şekilde yerine getirmektedir. ERP Sisteminin Modüler yapısı sayesinde işletmeler kendi ihtiyaçlarına uygun modülleri kullanarak işletme için ihtiyaç duyulmayan özelliklerin satın alınmasının önüne geçerek ekonomik açıdan büyük kolaylık sağlar. Bu sebeple ERP Sistemini daha az maliyetli ve uygun fiyatlı hale getirmektedir.

03

Entegre Holding Yönetimi

Tüm güncellemeler otomatik olarak yapılır. İşletmenize herhangi bir ek maliyet çıkarmaz. Tüm DİA kullanıcıları aynı sürümü kullanır Bulut sistem şeklinde çalışarak, kurulum, server, remote desktop(rdp), güvenlik cihazı, yedekleme sistemi, düzenli bakım gibi maliyetli işlerle sizleri uğraştırmaz.

04

Düzenli Bakım ve Güncelleme Hizmeti Gerektirmez.

Tüm güncellemeler otomatik olarak yapılır. İşletmenize herhangi bir ek maliyet çıkarmaz. Tüm DİA kullanıcıları aynı sürümü kullanır Bulut sistem şeklinde çalışarak, kurulum, server, remote desktop(rdp), güvenlik cihazı, yedekleme sistemi, düzenli bakım gibi maliyetli işlerle sizleri uğraştırmaz.


05

Her An Her Yerde Online!

Bulut sistemin sağladığı kolaylık sayesinde istediğiniz yerden istediğiniz her cihazdan kolaylıkla işlerinizi yönetebilirsiniz. Online şekilde çalışır. Dilediğiniz zaman 7 / 24 her ortamdan sisteme bağlanabilir. Stok takibinden Muhasebe kayıtlarına, personel veriminden tutun ödeme planlarına kadar işletme dışı ve içi her faaliyeti DİA Enterprise ile yapabilirsiniz. DİA Enterprise Erp programı ile bütün yüklerinizden kurtulup işinizi maksimum seviyede kolaylaştıracaksınız. Diğer klasik yazılım sistemlerinin aksine DİA sizlere farklı olarak en hızlı ve pratik iş yazılımı olan DİA Enterprise ile internetin olduğu her yerde tüm işletme yönetim işlemlerinizi kolay şekilde ve anında yapmanın rahatlığına kavuşacaksınız. Basit ve kullanışlı grafik arayüzleri ve panelleri ile mükemmel bir yazılıma sahip olacaksınız.

06

Dia İle

Dia ile işlerinizi keyifli hale getirebilir ve değerine değer katmanın yanı sıra aynı zamanda rakiplerinizi geride bırakarak işletmenizi daha da güçlü hale getirebilirsiniz.Dia Yazılım Kampanyaları

.

Aralık Ayı Fırsatları

Genel Özellikler ve Sağladığı Avantajlar

Sahip olduğu gelişmiş zengin görsel arayüz ile bankalarda kullanılan uygulama sunucu sistemini bir araya getiren ilk ve tek ticari yazılımdır.

Banka sistemlerinde veri güvenliğinde kullanılan 256 bit SSL teknolojisi ile veri güvenliğinize önem verir.

Günlük olarak gerçekleştirilen güvenli otomatik yedekler ile dilediğiniz zaman belirli bir yedeğe geri dönülebilmesi.

Yazılımın dilediğiniz yerden, dilediğiniz zamanda, her çeşit İnternet bağlantısı ile (ADSL, modem, GSM) kolay ve pratik kullanılabilmesi.

Karmaşık ve zaman alan kurulum gibi ihtiyaçlar olmadan, tamamen İnternet üzerinden kullanılan, kolayca çalıştırılabilen kullanıcı ara yüzü.

Benzeri olmayan, çok ayrıcalıklı yardım ve destek sistemi,

Destek ve yardıma ihtiyacınız olduğunda sizin için özelleştirilmiş imkanlar sayesinde kendi belirleyeceğiniz destek kullanıcısını sisteme bağlama.

Nokta vuruşlu (dot-matrix) yazıcılardan kolay ve hızlı baskı alabilme olanağı sağlar.

Kolay ve pratik rapor tasarlama aracı sayesinde istenilen şekilde baskı alabilme olanağı sağlar.

Her daim en güncel sürümü otomatik olarak kullanma. Çıkan yeni sürüm için kurma ve güncelleme işlemlerinin tarih olması.

Herhangi bir şifre edinmeye, koruma kilidi takmaya gerek kalmaması. Diğer klasik yazılımlarda yaşanan yeni şifre alımı, kilit arızası gibi sorunların ortadan kaldırılması.

Diğer bir özellikleri arasında isteğe bağlı kullanıcılar arasında anlık mesajlaşma hizmeti sunma.

Diğer kullanıcıların yaptığı işlemlerin anında sistemde yer alıp görülmesi.

Tüm liste ekranlarının anlık bir şekilde otomatik olarak yenilenmesi (örneğin bir irsaliye ile ilgili işlem yapıldığında tüm kullanıcıların önündeki irsaliye listelerinin anlık otomatik olarak yenilenmesi)

Kullanıcıya özel kişiselleştirilebilen ayarlanıp kaydedilebilen tablo ve filtreler.

Tamamen klavye ile de çok kolay ve pratik şekilde kullanılabilen grafiksel arayüz.

Kolay ve hızlı öğrenilebilen basit yapı.

DİA Enterprise Yolunuza Işık Tutuyor!

Büyük firmalar için çözüm ortağı olan DİA Enterprise’ın gelişmiş bir arayüze sahip internet tabanlı tam verim sunan bir yazılıma sahip olacaksınız. DİA Enterprise çözümümüz gelişen firmaların ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tam manasıyla yerine getiriyor. Eğer siz de büyük bir şirketseniz büyük düşünün ve DİA’nın profesyonel yazılım programını hemen satın alın! Farkımız öncelikli olarak sizlere önem vermemiz…

WEB İle Ortak Yanlar

İnternet erişiminin olduğu tüm yerlerden ulaşılabilir.

Kullanılan bilgisayar ve işletim sisteminden bağımsız çalışır.

Uygulamalar merkezi olarak güncellenebilir.

Daima en güncel sürümü kullanır.

Verileriniz güvenliği merkezi olarak sağlanır.

DİA

DİA İLE

• Küçük bir istemci programı ile kullanılır. • Daha az maliyetle çok iş.
• Tüm platformda çalışır. (Windows, Linux ve Mac OS X.)
• Aynı anda birden fazla işlem yapmaya imkan sağlar.
• Otomatik yedekleme işlemi ve kopyalama yapar.
• Eski verilere dönüş imkanı sunar.
• Bütün güncellemeleri otomatik şekilde
gerçekleştirir.

DİA İLE

• Yapılan güncellemeler veri bütünlüğüne zarar vermez.
• Daima en son sürüm kullanılır.
• Kullanıcı ihtiyaçları hızlı ve pratik bir şekilde karşılanır.
• İşletmenin tüm kullanıcıları aynı sunucuyu kullanır.
• İnternet erişiminin olduğu her yerden kullanılabilir.
• Modüller gerçek zamanlı olarak entegredir.
• Kullanıcılar uzaktan destek hizmeti alabilir.

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?