Genel Muhasebe Yönetimi

Satın almadan, ön muhasebeye, finanstan, satış işlemlerine depo ve stok gibi tüm iş süreçlerinizi en pratik ve hızlı online bir şekilde takip edebileceğiniz kaliteli, ucuz ve kullanışlı iş yazılımıdır. Kaliteli hizmet sunmak ve profesyonel bir şekilde çalışmak isteyen tüm işletmeler için donanımlı bir ERP Çözüm Ortağıdır.

Nasıl Çalışır ?

01

Bulut Sistem

Bulut sistemin sağladığı kolaylık sayesinde istediğiniz yerden istediğiniz her cihazdan kolaylıkla işlerinizi yönetebilirsiniz. Online şekilde çalışır. Dilediğiniz zaman 7 / 24 her ortamdan sisteme bağlanabilir. Windows, Mac, Linux, IOS, Android destekleyen ERP Sistemi sayesinde dilerseniz mobil cihazlarınızdan, tabletinizden, dilerseniz de bilgisayarınızdan, el terminalinden işlerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz

02

Her An, Her Yerde Online!

Tamamen online ortamda işletmenizin yönetimini yapabilmeniz artık her şeyden önemli. Muhasebe kayıtları, stok programı ve personel verimliliğinden ödeme planlarına kadar ilişkin iletme içi ve dışı tüm faaliyetleri gerçekleştirebileceğiniz DİA Enterprise Erp programına sahip olarak bütün yüklerinizden tamamen arınacaksınız. Diğer klasik yazılım sistemlerinin aksine farklı olarak en pratik ve hızlı iş yazılımı olan DİA Enterprise ile internetin erişiminin olduğu her yerde tüm işletme yönetim işlemlerinizi saniyesinde yapmanın rahatlığına kavuşacaksınız. Kolay ve hızlı bir kullanım sunan grafik arayüzleri ve panelleri sayesinde mükemmel bir yazılıma sahip olacaksınız.

03

Gelişmiş Muhasebe Yönetimi

Dia Kurumsal Yönetim Sistemi modüler yapının getirdiği esneklik ile tüm ölçekteki işletmelerin ihtiyacını eksiksiz, çok hızlı bir şekilde karşılamaktadır. ERP Sisteminin Modüler yapısı işletmelerin ihtiyacına yönelik çözümler sunmasının yanında, ihtiyaç duyulmayan özelliklerin satın alınmasının önüne de geçerek ERP Sistemini daha ekonomik ve bütçe dostu haline getirmektedir.

04

Entegre Holding Yönetimi

Gün geçtikçe büyüyen işletmelere standart yazılım artık yetmiyor. Aynı anda birden fazla işletmenizin yönetimini tek bir sistemden üzerinden ve online olarak gerçekleştirmek isterseniz DİA Enterprise tam da size göre. Diğer klasik yazılımların aksine farklı olarak kolay kullanım ve hızlı yönetim özelliğine sahip olmasıyla her ortamda iş süreçlerinizi sorunsuzca halledebilirsiniz.

05

Düzenli Bakım ve Güncelleme Hizmeti Gerektirmez

Bütün güncellemeler otomatik şekilde gerçekleştirilir. Herhangi bir ek ücreti yoktur. Bütün DİA kullanıcıları aynı sürümü kullanır. Bulut sisteminin getirdiği avantajlar nedeniyle, kurulum, server, remote desktop(rdp), güvenlik cihazı, yedekleme sistemi gerektirmediği gibi düzenli bakımda gerektirmez.

06

Dia İle


Dia ile işlerinizi keyifli hale getirebilir ve değerine değer katmanın yanı sıra aynı zamanda rakiplerinizi geride bırakarak işletmenizi daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Sizde bu avantajlardan yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Aralık Ayı Fırsatları

Aradığınız Tüm ERP Bileşenleri Dia’da Mevcut!

Satın almadan, ön muhasebeye, finanstan, satış işlemlerine depo ve stok gibi tüm iş süreçlerinizi en pratik ve hızlı online bir şekilde takip edebileceğiniz iş yazılımıdır. Kaliteli hizmet sunmak ve profesyonel bir şekilde çalışmak isteyen tüm işletmeler için donanımlı bir ERP Çözüm Ortağıdır.

Genel Muhasebe

Personel Nafaka ve İcra Takibi

Masraf Merkezi

E-Mutabakat

Müstahsil Makbuzu

Defter Beyan Sistemi

İşletme Defteri

Demirbaş

Personel Bordro

Personel Takip

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?