Mağazacılık Yönetimi

Bir Mağazacılık Yazılımından beklentileriniz bunlar mı?

Dia mağaza otomasyon sistemleri ile müşterilerimizin ERP ve yazılıma dair tüm talep ve ihtiyaçlarını modüler Yapı ve esnekliği sayesinde doğru ve kesin çözüm sağlıyoruz.
[elementor-template id="8529"]

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Şubat Ayı Fırsatları

Videoyu oynat
[elementor-template id="8529"]

Aradığınız tüm Mağazacılık ve ERP Bileşenleri Dia’da!

DİA mağaza otomasyonu ürünlerinin içerisinde mevcut olan modüller sayesinde sektörlerin ihtiyacını karşılamada çözüm sağlıyor. Modüllerin her biri taşıdığı farklı özellikler sayesinde iş akışlarınız sekteye uğramadan, kendine özel sistemiyle ilerliyor..

Mağazacılık Yönetimi ile sınırsız stok girişi yapmak,

Personellerinizin performansını takip edebilir,

Gelişmiş rapor sistemi sayesinde kolayca raporlar oluşturmak,

Sevkiyatlarınızın durumunu kontrol edebilir,

Kolay bir şekilde toplu Fiyat güncellemesi yapabilir,

Müşteri ilişkilerinizi kolayca yönetmek,

Dia ile toplu mail ve SMS gönderebilirsiniz.

Neden Mağaza Yönetimi Programı?

Büyük ve büyümeyi sürdüren İşletmeler mağazalarını online sistemler üzerinden kontrolü gerçekleştiriyorlar. İşletmenize sayısız avantaj katacak mağaza yönetim yazılımı ile hızlı satış yapabilir ve şubeleri günlük olarak takibini sağlayabilirsiniz.

İşletmeniz İçin Aradığınız bütün Bileşenleri burada!

DİA ürünlerinin içerisinde mevcut olan modüller sayesinde sektörlerin ihtiyacını karşılamada çözüm sağlıyor. Ayrıca Dia taşıdığı özelliklerin videolu eğitimleri sayesinde sizlere eğitim ve kaynak noktasında da destek sağlıyor. Modüllerin her biri taşıdığı farklı özellikler sayesinde iş akışlarınız sekteye uğramadan, kendine özel sistemiyle ilerliyor.

Farklı bölgelerde bulunan mağazalarınızı şube tanımını ayrıca mağazalarınızda bulunan depolarınızı şube tanımı altında bulunan depo tanımları ile çok kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcılarınızın yetkilendirme işlemlerini mağaza bazında gerçekleştirebilir, sadece belirleyeceğiniz mağazalarda işlem yapabilme gibi özelleştirmeler gerçekleştirebiliriz. Mağaza depolarınıza da ayrıca yetki tanımlamaları gerçekleştirebilirsiniz..

Mağazaların elde ettiği kazanç, karlılık gibi analizleri elde edebilir, karşılaştırmalı raporlar çıkarabilir. Mağazalarda görev alan personel detayında da bu raporları detaylandırma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yeni bir mağaza kurulumu için DİA sizi kurulumlarla, server, donanım gibi ekstra işlerle uğraştırmaz. İşletme tanımınız altında yeni bir mağaza (şube) tanımı, istediğiniz kullanıcılara bu mağaza için yetkilendirme yapabilirsiniz.

Doğrudan mağazanızdaki herhangi bir bilgisayardan DİA-İstemci ile erişim sağladıktan sonra satış, barkodlama, depo mal kabul ve fiyatlandırma gibi iş süreçlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir. Anında yeni mağazanız hazır.

Mağazada görev alan personellerinizin tanımlarını merkezden tanımladığınız andan itibaren mağazadan girişlerini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir.

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?