Mağazacılık Yönetimi

Bir Mağazacılık Yazılımından beklentileriniz bunlar mı?

Dia mağaza otomasyon sistemleri ile müşterilerimizin ERP ve yazılıma dair tüm talep ve ihtiyaçlarını modüler Yapı ve esnekliği sayesinde doğru ve kesin çözüm sağlıyoruz.

Nasıl Çalışır ?

01

Bulut Sistem

Bulut sistemin getirdiği kolaylıklar sayesinde verileriniz tıpkı bir bankanın sistemi kadar güvenli şekilde korunur. Windows, Mac, Linux, IOS, Android destekleyen ERP Sistemi sayesinde dilerseniz mobil cihazlarınızdan, tabletinizden, dilerseniz de bilgisayarınızdan, el terminalinden işlerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

02

Sorunsuz Müşteri İlişkileri Yönetimi

Diğer klasik yazılım sistemlerinin aksine farklı olarak en pratik ve hızlı iş yazılımı olan DİA Enterprise ile internetin erişiminin olduğu her yerde tüm işletme yönetim işlemlerinizi saniyesinde yapmanın rahatlığına kavuşacaksınız. Kolay ve hızlı bir kullanım sunan grafik arayüzleri ve panelleri sayesinde mükemmel bir yazılıma sahip olacaksınız.

03

Modüler Yapı

Dia’nın modüler yapısının getirdiği esneklik ile tüm ölçekteki işletmelerin ihtiyacını eksiksiz, çok hızlı bir şekilde karşılamaktadır. ERP Sisteminin Modüler yapısı işletmelerin ihtiyacına yönelik çözümler sunmasının yanında, ihtiyaç duyulmayan özelliklerin satın alınmasının önüne de geçerek ERP Sistemini daha ekonomik ve bütçe dostu haline getirmektedir.

04

Düzenli Bakım ve Güncelleme Hizmeti Gerektirmez.

Tüm güncellemeler otomatik olarak yapılır. İşletmenize herhangi bir ek maliyet çıkarmaz. Tüm DİA kullanıcıları aynı sürümü kullanır Bulut sistem şeklinde çalışarak, kurulum, server, remote desktop(rdp), güvenlik cihazı, yedekleme sistemi, düzenli bakım gibi maliyetli işlerle sizleri uğraştırmaz.

05

Entegre Holding Yönetimi

Gün geçtikçe büyüyen işletmelere standart yazılım ihtiyaçların karşılanmasında yetersiz kalabiliyor. Birden fazla işletmenizin aynı anda yönetimini online bir şekilde tek bir yerden gerçekleştirmek istiyorsanız DİA Enterprise tam da size göre. Diğer klasik yazılımlardan farklı olarak kolay, pratik kullanım ve hızlı yönetim sayesinde her ortamda iş süreçlerinizi sorunsuzca takip edebilirsiniz.

06

Dia İle

Dia ile işlerinizi keyifli hale getirebilir ve değerine değer katmanın yanı sıra aynı zamanda rakiplerinizi geride bırakarak işletmenizi daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Dia içerisinde yer alan modüller ile işletme verimliliğinizi katlamaya ne dersiniz? Dia ile Erp dünyasına katılın. Sizde bu avantajlardan yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Aralık Ayı Fırsatları

Aradığınız tüm Mağazacılık ve ERP Bileşenleri Dia’da!

DİA mağaza otomasyonu ürünlerinin içerisinde mevcut olan modüller sayesinde sektörlerin ihtiyacını karşılamada çözüm sağlıyor. Modüllerin her biri taşıdığı farklı özellikler sayesinde iş akışlarınız sekteye uğramadan, kendine özel sistemiyle ilerliyor..

Mağazacılık Yönetimi ile sınırsız stok girişi yapmak,

Personellerinizin performansını takip edebilir,

Gelişmiş rapor sistemi sayesinde kolayca raporlar oluşturmak,

Sevkiyatlarınızın durumunu kontrol edebilir,

Kolay bir şekilde toplu Fiyat güncellemesi yapabilir,

Müşteri ilişkilerinizi kolayca yönetmek,

Dia ile toplu mail ve SMS gönderebilirsiniz.

Neden Mağaza Yönetimi Programı?

Büyük ve büyümeyi sürdüren İşletmeler mağazalarını online sistemler üzerinden kontrolü gerçekleştiriyorlar. İşletmenize sayısız avantaj katacak mağaza yönetim yazılımı ile hızlı satış yapabilir ve şubeleri günlük olarak takibini sağlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz ?

01

Bütün Süreçlerde Barkod Desteği Sağlaması

Bütün süreçlerde barkod desteği sağlamasıyla alış ve satış, transfer şantiye yönetimi gibi işlerinizi oldukça kolaylaştıran ve pratik hale getiren stok programı sunar.

02

Online Stok Takibi

Küçük bir istemci uygulama ile ergonomik tasarımlar ve gelişmiş alt yapısı sayesinde, en az bilgisayar yazılımı kadar hızlı ve pratik şekilde tüm işlemlerinizi yerine getirmenize imkanı sunan stok ve depo takip yazılımı

03

Mobil Stok Takibi

İnternet erişimin olduğu her yerden kolaylıkla erişebileceğiniz stok takip yazılımı. iOS, Android işletim sistemine sahip tüm cihazlardan, el terminali ve tabletlerden kullanılabilen depo takip programı.

04

Bulut Çalışan Stok Programı

Bulut sistem şeklinde çalışarak, kurulum, server, remote desktop(rdp), güvenlik cihazı, yedekleme sistemi, düzenli bakım gibi maliyetli işlerle sizleri uğraştırmaz.

05

Modüler Sistem

Modüler yapıda olmasıyla size özel ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunabiliyoruz.

06

Dia İle

Dia içerisinde yer alan modüller ile işletme verimliliğinizi katlamaya ne dersiniz? Dia ile Erp dünyasına katılın. Sizde bu avantajlardan yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

İşletmeniz İçin Aradığınız bütün Bileşenleri burada!

DİA ürünlerinin içerisinde mevcut olan modüller sayesinde sektörlerin ihtiyacını karşılamada çözüm sağlıyor. Ayrıca Dia taşıdığı özelliklerin videolu eğitimleri sayesinde sizlere eğitim ve kaynak noktasında da destek sağlıyor. Modüllerin her biri taşıdığı farklı özellikler sayesinde iş akışlarınız sekteye uğramadan, kendine özel sistemiyle ilerliyor.

Genel Özellikler ve Avantajları

Farklı bölgelerde bulunan mağazalarınızı şube tanımını ayrıca mağazalarınızda bulunan depolarınızı şube tanımı altında bulunan depo tanımları ile çok kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcılarınızın yetkilendirme işlemlerini mağaza bazında gerçekleştirebilir, sadece belirleyeceğiniz mağazalarda işlem yapabilme gibi özelleştirmeler gerçekleştirebiliriz. Mağaza depolarınıza da ayrıca yetki tanımlamaları gerçekleştirebilirsiniz..

Mağazaların elde ettiği kazanç, karlılık gibi analizleri elde edebilir, karşılaştırmalı raporlar çıkarabilir. Mağazalarda görev alan personel detayında da bu raporları detaylandırma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yeni bir mağaza kurulumu için DİA sizi kurulumlarla, server, donanım gibi ekstra işlerle uğraştırmaz. İşletme tanımınız altında yeni bir mağaza (şube) tanımı, istediğiniz kullanıcılara bu mağaza için yetkilendirme yapabilirsiniz.

Doğrudan mağazanızdaki herhangi bir bilgisayardan DİA-İstemci ile erişim sağladıktan sonra satış, barkodlama, depo mal kabul ve fiyatlandırma gibi iş süreçlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir. Anında yeni mağazanız hazır.

Mağazada görev alan personellerinizin tanımlarını merkezden tanımladığınız andan itibaren mağazadan girişlerini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir.

Mağazacılık Yönetimi

Mağazacılık
Yönetimi

• Mağaza Yönetimi İle Şube-Mağaza-Depo Yönetimi kolaylığı,
• Mağaza Yönetimi İle Mağaza Performans Takibini yapabilir,
• Mağaza Yönetimi İle Gelişmiş Yetkilendirme verebilirsiniz
• Mağaza Yönetimi İle Basit Kurulum ve Yönetim kolaylığı
• Mağaza Yönetimi İle Parçalı tahsilat yönetimi
• Mağaza Yönetimi İle Varyant, Seri, Plu ürün takibi

Mağazacılık
Yönetimi

• Mağaza Yönetimi İle Hızlı satış ekranları
• Mağaza Yönetimi İle Barkod kullanımı ile uygulama
• Mağaza Yönetimi İle Satış beklemeye alma
• Mağaza Yönetimi İle Sınırsız fiyat kartları
• Mağaza Yönetimi İle Yazarkasa/ POS desteği

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?