Ön Muhasebe Yönetimi

Sizin Ön Muhasebe Programından Aradığınız Özellikleri Bunlar mı?

Satın almadan, ön muhasebeye, finanstan, satış işlemlerine depo ve stok gibi tüm iş süreçlerinizi en pratik ve hızlı online bir şekilde takip edebileceğiniz iş yazılımıdır. Kaliteli hizmet sunmak ve profesyonel bir şekilde çalışmak isteyen tüm işletmeler için donanımlı bir ERP Çözüm Ortağıdır.

İhtiyacınız olan tüm özellikler Dia Ön Muhasebe Programında Mevcut

Ön muhasebe programı tamamen bulut sistem ile desteklenmektedir. Basit ve kullanımı oldukça kolay ön muhasebe programı ile işlerinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz. Özellikleri açısından banka sistemi kadar güvenli, yedekleme sistemi ile verilerinizi saklayabilir ve istediğiniz zaman bu verilere ulaşabilirsiniz. Özellikle server, güvenlik duvarı, yazılım yedekleme sistemleri gibi zahmetli ve uğraştırıcı tasalarınız da olmayacaktır.Windows, Mac, Linux, IOS, Android sistemlerinin tamamında web tabanlı muhasebe programımızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer yandan bir kobinin en kolay ve rahat şekilde işlerini yürütebilmesi için tasarlanmış olan bu program, özellikle ergonomik ara yüzüne de sahiptir. Bu sayede en basit ve kullanışlı listeler ile işlemlerinizi daha kolay şekilde yürütebilir, birçok ekranlarla uğraşmadan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizi de rahatlıkla yönetip, fatura işlemlerinizi hata veya aksaklık olmadan sisteme girebilirsiniz. Bu sayede tüm ölçekteki firma için tüm gereksinimleri en hızlı ve pratik şekilde karşılanmaktadır. ERP sisteminin modüler yapısı sayesinde işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümleri hizmetine sunmaktadır. Diğer yandan işletmenizin gereksinim duymadığı yapıların satın alınmasının da önüne geçer ve bu şekilde maddi yönden de işletmelere önem vermektedir. Gelişmiş raporlama sistemi sayesinde işletme verimliliğinizi en üst seviyeye kadar artırmanıza yardımcı olur. Çağı yakalamanızın en kolay yolu olan Dia, rakiplerinizin ötesine geçmesiniz için sizi destekler. Bunun yanında bütün güncellemeler otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Bu kolaylık sayesinde zaman kaybını da önlemiş olur.

Nasıl Çalışır ?

01

Pratik ve Hızlı

Bir Kobi’nin rahatlıkla işlerini yapabilsin diye özel olarak tasarlanıp geliştirilmiştir. Ergonomik ara yüzler, kullanım kolaylığı sağlayan basit listeler ve elinizin altında yer alan kısa yollar sayesinde işlemlerinizi çok kolay şekilde yapabilirsiniz. Birçok ekran arasında kaybolmadan tek bir ekran üzerinden stoklarınızı takip edebilir, siparişlerinizi yönetebilir, fatura işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

02

Bulut Sistem

Bulut sistem, sayesinde verileriniz tıpkı bir bankanın sistemi kadar güvendedir. Server, güvenlik duvarı, yazılım, yedekleme sistemleri gibi tasalarınız olmaz. Hem yüksek güvenlikli bir sisteme sahip olup diğer yandan birçok maliyetten sizi kurtarır. Windows, Mac, Linux, IOS, Android destekleyen ERP Sistemi sayesinde dilerseniz mobil cihazlarınızdan, tabletinizden, dilerseniz de bilgisayarınızdan, el terminalinden işlerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

03

Modüler Yapı

Dia Kurumsal Yönetim Sistemi modüler yapının getirdiği esneklik ile tüm ölçekteki işletmelerin ihtiyacını eksiksiz, çok hızlı bir şekilde karşılamaktadır. ERP Sisteminin Modüler yapısı işletmelerin ihtiyacına yönelik çözümler sunmasının yanında, ihtiyaç duyulmayan özelliklerin satın alınmasının önüne de geçerek ERP Sistemini daha ekonomik ve bütçe dostu haline getirmektedir.

04

Düzenli Bakım ve Güncelleme Hizmeti Gerektirmez.

Bütün güncellemeler otomatik şekilde gerçekleştirilir. Herhangi bir ek ücreti bulunmaz. Tüm DİA kullanıcıları aynı sürümü kullanmaktadır. Bulut sistem şeklinde çalışarak, kurulum, server, remote desktop(rdp), güvenlik cihazı, yedekleme sistemi, düzenli bakım gibi maliyetli işlerle sizleri uğraştırmaz.

05

Gelişmiş Raporlama

DİA Standart Kobi ERP, işletmeniz için takip etmek istediğiniz tüm sonuçları sunan gelişmiş raporları sayesinde işlemlerinizi hızlandırır ve işletme verimliliğiniz en üst seviyeye kadar çıkarmanıza yardımcı olur. Çağı yakalamanızın en kolay yolu olan Dia, rakiplerinizin ötesine geçmesiniz için sizi destekler sizde bu avantajlardan yararlanmak için DİA ERP sistemine geçerek tüm ayrıcalıklardan yararlanmalısınız.

06

Dia İle


Dia ile işlerinizi keyifli hale getirebilir ve değerine değer katmanın yanı sıra aynı zamanda rakiplerinizi geride bırakarak işletmenizi daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Sizde bu avantajlardan yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Aralık Ayı Fırsatları

Genel Özellikler ve Avantajlar

Sahip olduğu gelişmiş zengin görsel arayüz ile bankalarda kullanılan uygulama sunucu sistemini bir araya getiren ilk ve tek ticari yazılımdır.

Banka sistemlerinde veri güvenliğinde kullanılan 256 bit SSL teknolojisi ile veri güvenliğinize önem verir.

Virüslerden etkilenmeyen çok güvenli sunucu sistemi.

Günlük olarak gerçekleştirilen güvenli otomatik yedekler ile dilediğiniz zaman belirli bir yedeğe geri dönülebilmesi.

Yazılımın dilediğiniz yerden, dilediğiniz zamanda, her çeşit İnternet bağlantısı ile (ADSL, modem, GSM) kolay ve pratik kullanılabilmesi.

Karmaşık ve zaman alan kurulum gibi ihtiyaçlar olmadan, tamamen İnternet üzerinden kullanılan, kolayca çalıştırılabilen kullanıcı ara yüzü.

Bilgisayarınız fiziksel ve sistemsel zarar dahi görse sunucu üzerindeki verilerin zarar görmemesi, hemen başka bir bilgisayardan çalışmaya devam edebilme olanağı sağlar.

Benzeri olmayan, çok ayrıcalıklı yardım ve destek sistemi,

Destek ve yardıma ihtiyacınız olduğunda sizin için özelleştirilmiş imkanlar sayesinde kendi belirleyeceğiniz destek kullanıcısını sisteme bağlama.

Tüm kullanıcıların yapmış olduğu işlemlerin otomatik olarak silinmemesi şeklinde kayıt altına alınması, verilerin eski hallerinin sistemde güvenlik amacıyla saklanması. Güvenlik kayıtlarının filtreler aracılığıyla çok kolayca aranabilmesi

Nokta vuruşlu (dot-matrix) yazıcılardan kolay ve hızlı baskı alabilme olanağı sağlar.

Kolay ve pratik rapor tasarlama aracı sayesinde istenilen şekilde baskı alabilme olanağı sağlar.

Bütün raporların PDF formatında ve hem Excel formatında hem de Open Office ile çalışabilen XLS dosya formatında olacak şekilde alınabilmesi olanağı sağlar.

Her daim en güncel sürümü otomatik olarak kullanma. Çıkan yeni sürüm için kurma ve güncelleme işlemlerinin tarih olması.

Herhangi bir şifre edinmeye, koruma kilidi takmaya gerek kalmaması. Diğer klasik yazılımlarda yaşanan yeni şifre alımı, kilit arızası gibi sorunların ortadan kaldırılması.

Diğer bir özellikleri arasında isteğe bağlı kullanıcılar arasında anlık mesajlaşma hizmeti sunma.

Diğer kullanıcıların yaptığı işlemlerin anında sistemde yer alıp görülmesi.

Tüm liste ekranlarının anlık bir şekilde otomatik olarak yenilenmesi (örneğin bir irsaliye ile ilgili işlem yapıldığında tüm kullanıcıların önündeki irsaliye listelerinin anlık otomatik olarak yenilenmesi)

Kullanıcıya özel kişiselleştirilebilen ayarlanıp kaydedilebilen tablo ve filtreler.

Tamamen klavye ile de çok kolay ve pratik şekilde kullanılabilen grafiksel arayüz

Kolay ve hızlı öğrenilebilen basit yapı.

Ön Muhasebe Yönetimi

Ön Muhasebe
Çözümleri

• Ön Muhasebe ile anlık bakiye görebilme
• Ön Muhasebe ile bilanço, Gelir Tablo, Kar-Zarar tabloların hazırlanması
• Ön Muhasebe ile BA, BS, kurumlar vergisi, gelir vergisi beyannameleri hazırlayabilme
• Ön Muhasebe ile E-beyanname hazırlayabilme
• Ön Muhasebe ile yansıtma fişlerinin oluşturulabilmesi
• Ön Muhasebe ile defter dökümleri
• Ön Muhasebe ile döviz bazlı mizan

Ön Muhasebe
Çözümleri

• Ön Muhasebe ile hızlı veri girişi
• Ön Muhasebe ile fiş, yevmiye ve defter numaralama
• Ön Muhasebe ile personel giriş-çıkış takibi
• Ön Muhasebe ile aylık puantaj hesaplama
• Ön Muhasebe ile E-mutabakat ile Ba, Bs ve cari mutabakatların gönderilmesi ve takibi
• Ön Muhasebe ile E-bildirge
• Ön Muhasebe ile Kıdem-ihbar tazminatı
• Ön Muhasebe ile Sgk.gov.tr entegrasyonu

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?