Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda Bizim ve Dia yazılım hakkında en çok merak ettiğiniz konulara değindik. Dilerseniz ilgili sayfalarda ki iletişim alanlarından bize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

DİA Yazılım Anonim Şirketi 2004 yılında Ankara’da Kosgeb tarafından sunulan Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ Kosgeb Tekmer’de faaliyetlerine başlamıştır. Kobilerin, orta ve büyük işletmelerin, eğitim kurum, kuruluşlarının ve devlet kurumlarının farklı sektörde yer alan çeşitli ölçekli işletmelerin, ERP, ticari yönetim, kontrol ve düzenleme ihtiyaçlarını çözüme ulaştırmak amacıyla hizmet vermektedir.

Dia Kurumsal Yönetim Sistemi modüler yapısının sağladığı avantajlar ve esneklik ile her ölçekteki firmanın ihtiyacını tam, hızlı ve sade şekilde yerine getirmektedir. ERP Sisteminin Modüler yapısı sayesinde işletmeler kendi ihtiyaçlarına uygun modülleri kullanarak işletme için ihtiyaç duyulmayan özelliklerin satın alınmasının önüne geçerek ekonomik açıdan büyük kolaylık sağlar

Bulut sistemi verilerinizi güvenli ve güçlü serverlarda depolayan ve tutan teknolojiye verilen addır. Sağladığı kolaylık sayesinde istediğiniz yerden istediğiniz her cihazdan kolaylıkla işlerinizi yönetebilirsiniz. Online şekilde çalışır. Dilediğiniz zaman 7 / 24 her ortamdan sisteme bağlanabilir

Bulut sistem aracılığıyla kullanıcı adı ve şifreniz ile internet erişiminin olduğu her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Windows, Mac, Linux, IOS, Android destekleyen ERP Sistemi sayesinde dilerseniz telefonunuzdan, tabletinizden, dilerseniz bilgisayarınızdan, el terminalinden işlerinizi istediğiniz gibi takibini gerçekleştirebilirsiniz.  Server, kurulum, donanım gibi sizi zahmetli işlerden de kurtarır.

DİA Kurumsal Yönetim Sistemi sizlere bir işletmenin ihtiyacı olabilecek hemen her şey için bir çözüm sağlamaktadır.

Stok ve depo Yönetimi, Finans Yönetimi, Satış Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Talep Yönetimi, Teklif Yönetimi, Proje Yönetimi, E-Devlet Entegrasyonu, Genel Muhasebe, Personel, Personel Takip, Demirbaş, Üretim Yönetimi, Malzeme İhtiyaç Planlama, İş İstasyonu Doluluk ve Planlama, Seri-Lot Entegre Üretim, Müşteri İlişkileri Yönetimi, B2BC E Ticaret Entegrasyon B2B, B2C Yabancı Dil Paketi, Mağazacılık Yönetimi, Restoran Yönetimi, Teknik Servis gibi başlıca ERP Çözümleri sunmaktadır.

Otomotiv sektöründen, Tekstil sektörüne, İnşaat, Elektronik, Kimya sektöründen, Plastik, Gıda, Mobilya sektörüne kadar, Üretim Yapan Genel İşletmeler, Mağazacılık, Perakende, Restoran, Otel, Ulaştırma, Lojistik gibi birçok sektörlerde DİA Kurumsal Yönetim Sisteminden yararlanılmaktadır.

 

Oldukça basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hiç zorluk çekmeden işlemlerinizi kolayca ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dia içerisinde yer alan logoya tıklayarak ve menü içeriden gelişmiş arama çubuğuna istediniz çalışma ekranına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra dokümanları ve video eğitimleri sayesinde kullanıma ilişkin bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Fiyatlandırma, kurulum ve lisans, uyarlama ve eğitim bedeli olarak bir ücret ödenir. Sonrasında önceden belirlenmiş bulut hizmeti olarak yıllık bir tutarın ödemesi gerçekleştirilir. Alınan bu ücret bu ücret verilerin korunması ve yedeklenmesi gibi maliyetleri karşılamak talep edilir. İşletmelerin erp veri tabanını korumak ve muhafaza etmek için katlandığı bilgi işlem maliyetlerinden çok daha düşük bir maliyettir. DİA ERP tüm ölçekteki işletmeler için çözümler sunmaktadır. Bu yüzden fiyatlar işletme ölçeğine göre değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişime geçin ihtiyaçlarınızı hemen belirleyelim.

Tüm Dia kullanıcıları aynı sürümü kullanmakta olup tüm güncellemeler otomatik olarak yapılır. İşletmenize herhangi bir ek maliyet çıkarmaz. Bulut da çalışarak, remote desktop(rdp), kurulum, server, güvenlik cihazı, yedekleme sistemi gerektirmediği gibi düzenli bakım gibi maliyetleri yoktur. Sadece yıllık bulut hizmet bedeli vardır onun dışında hiçbir ücret talep edilmez. İlk satın alınan lisanslar dışında sonradan ilave edilecek olan ek modüller, bunlar için gerekli talep edilen ekstra eğitim ve hizmetler yine önceden belirlenen liste fiyatından fiyatlandırılması yapılır. Her yıl enflasyon oranına göre liste fiyatları da güncellenmektedir.

İstek - Soru Formu


    Open chat
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabilirim?