Servis Hizmet Yönetimi

Dia yazılı her sektörde olduğu gibi hizmet sektöründe de öne çıkan en iyi Erp yazılımıdır. Hizmet Servis Yönetimi çözümü ile otomotiv sektöründe satış, yedek parça ticareti gibi farklı birçok alanlarda hizmet sunan işletmeler için DİA yazılımının içerisinde barındırdığı birçok modül işlevselliği ile işletmenize birçok kolaylık getiriyor. Modüllerde bulunan farklı özellikler ile işletme ihtiyaçları çok hızlı ve pratik bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. DİA Yazılım’ın alanında uzman ve yetkin kadrosu tarafından bu sektörlerin içerisinde yer alan işletmelerin ihtiyaçları ve istekleri analiz edilerek geliştirilmiş olan özellikler sayesinde başarılı işletme yönetimleri yapılır.
[elementor-template id="8529"]

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Şubat Ayı Fırsatları

Videoyu oynat

Genel Özellikler ve Sağladığı Avantajlar

Seri numarayı kullanarak araçların şasi ve motor, garanti sürelerinin takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik güncellemeler yapabilirsiniz, (Örneğin, Yedek Parça, Tedarikçi Fiyat Listeleri gibi) vb.

Araç satış işlemlerini özel vergi tutarlarının takibi ile faturalandırma işlemleri yapabilirsiniz.

Barkod yazıcılar ile fiyat etiket basımlarını gerçekleştirebilir ve hızlı satışlar yapılabilirsiniz.

Mağazaları ve şubelerin performans, ciro, günlük kasa gibi takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz

Fatura, Ürün, Fatura, Sipariş, Alıcılar, Satıcılar bazında karlılık raporlarını elde edebilirisiniz.

Tedarikçi alım anlaşmalarının takibinin yapılmasıyla tek bir işlem ile kolayca siparişlerin ve irsaliyelerin faturalandırma işlemlerini yapılabilirsiniz.

Stok özellikleri ile ürünlerin özelliklerine göre filtreleme işlemi yapmak oldukça kolaydır.

Seri ve barkod okutarak depo sayımının çok hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İşletme kredi kartlarının takibini gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Sahip olduğu gelişmiş raporlama sistemini kullanarak verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Dia Servis Hizmet Yönetimi ile teknik servisinizin takibini gerçekleştirebilir. Dilediğiniz sayıda teknik servis personelinizi sisteme kayıt edebilir, servis personellerinize servis formu veya görevlendirme oluşturabilir, prim takibini gerçekleştirebilirsiniz Sunacağınız hizmetleri, sözleşmeye dahil malzemeleri, fiyatları ve ödeme şekillerinizi tanımlayarak işinizi kolaylık katabilirsiniz. İnternet üzerinden satış gerçekleştirerek yapmış olduğunuz satışlarınızın müşteriye ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilir, stok, satış ve alış istatistiklerinize ilişkin bilgiler edinebilirsiniz.

Servis Hizmet Süreç Yönetimi: DİA Servis Hizmet Yönetimi modülü sayesinde servis hizmeti sunan işletmeler bütün servis süreç yönetimi gereksinimlerini karşılar, pratik ve hızlı kullanımı ile servis departman verimliliğini en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Form, Personel ve Ekip Yönetimi: Farklı servis süreçlerinizi tanımlama işlemi yaparak bu süreçlerle ilgili olan sorumlu departmanları tespit edebilir, süreç değişiklikleri hakkında personelinize veya müşterinize e-posta veya sms yolu ile bilgilendirme yapabilir, bütün işlemlerin yazılım üzerinden takibini gerçekleştirip form çıktıları ile kağıt israfının önüne geçebilirsiniz.

Garanti ve Sözleşme İşlemleri: Garanti tarihi, önceki servis işlemleri, Seri numarası, arızalı ürüne ilişkin ilgili resimlerin sisteme kaydedilmesi, sözleşmeli müşteri takibinin yapılması, personellere görev atanması, personellerin servisler için geçirdikleri sürelerin kaydedilmesi, karlılık analizlerinin saptanması, yapılan işlemlerin ve kullanılan malzemelerin kayıt altına alınıp tek tuşla faturalandırma işleminin yapılabilmesi gibi farklı ihtiyaçlar ve tüm beklentilerinize çözümler bulabilirsiniz.

Hizmetlerin maliyet tutarlarının yapılması

Faturalandırma İşlemleri

Prim ve Görev Takibinin yapılması

İade Edilen ürün takibi, Satılan Ürünün takibi, Özel Değer Takibi gibi işlemler

Yönetim Paneli: Servis Yönetim Paneli ile açıktaki servislerin analizlerine, kapanan servislerin analizlerine, sözleşme sayıları analizlerine, personellere göre servis formları analizlerine saniyesinde çok kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?