Standart Kobi ERP

Tüm Kobi İhtiyaçları İçin Tek
Çözüm

Küçük İşletmeler İçin Erp Çözümleri

Satın almadan, ön muhasebeye, finanstan, satış işlemlerine depo ve stok gibi tüm iş süreçlerinizi en pratik ve hızlı online bir şekilde takip edebileceğiniz iş yazılımıdır. En kaliteli hizmeti sunmak isteyen ve profesyonel bir şekilde çalışmak isteyen firmalar için bir ERP Çözüm Ortağıdır.


Standart Kobi ERP Çözümleri

Kobi Erp, küçük işletmeler için Erp yazılımları içerisinde ön muhasebe, satış, satın alma, finans, depo ve stok takibinde kullanıcı arayüzü en başarılı sahip sistemlerden biridir. Ön muhasebe, satış, satın alma, finans, depo ve stok gibi ihtiyaçlarınızı online bir şekilde çözüm sunabilir. Alacağınız kaliteli ve profesyonel hizmet sayesinde işlemlerinizi en pratik şekilde Kobi Erp yazılımı ayrıcalığı ile işlerinizin sürekliliğinde hızlı çözümler sunabilirsiniz.

Kobi Erp Programı Özellikleri

Kobi Erp yazılımları sayesinde bulut ve online sistemde yer alan tüm verilerinize en hızlı şekilde ulaşıp takip edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman 7/24 herhangi bir aksaklık veya sorunsuz bir şekilde bağlanabileceğiniz bu sisteme; Windows, Mac, Linux, IOS, Android sistemlerinden ister telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarlarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En büyük avantajları arasında server gerektirmez. Kurulum ya da ekstra donanımlar gibi zahmetli işlerden sizi kurtarır. Diğer yandan kobilerin işlerini en kolay şekilde çözüme ulaştırabilmeleri için özel olarak tasarlanmış bir yazılımdır. Ergonomik arayüzünün yanı sıra oldukça kullanışlı ve basit sistemi sayesinde her seviyeden kullanıcıya hitap etmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun kısa yollar hazırlayabilir basit listeleri sayesinde hızınıza hız katabilirsiniz. Ekranlar arasında kaybolma sorunundan sizleri kurtarıp stoklarınızı hızlı ve kolay şekilde takip edebilirsiniz. Kobi Erp programı ile hem stok durumunuzu kontrol edebilir hem de fatura işlemlerinizi halledebilirsiniz. İçerisinde barındırdığı gelişmiş raporlama sistemi sayesinde işletmenizin verimliliğini de en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bakım ve güncelleme hizmeti gibi sizi meşgul edecek durumlar gerektirmediği için programla ilgilenmek yerine tüm enerjinizi ve dikkatinizi işlerinize ayırabilirsiniz. Güncellemeler otomatik olarak yapılır ve size herhangi bir masraf ya da iş yüküne sebep olmaz. Bulut sisteminin getirdiği kolaylık ile herhangi bir yedekleme sistemi ve ek donanımlara ihtiyaç duymaz. 15 senelik tecrübe ile geliştirilmiş olan Kobi Erp programı tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanmıştır. En kolay ve en hızlı şekilde işlerinizi yönetebilir, bilgilerinizi ve notlarınızı görebilir, birden çok ekran ile uğraşma derdini ortadan kaldırarak, en kısa ve düzenli yoldan iş verimliliğinizi en uç noktalara kadar çıkabilirsiniz. Yedekleme Sistemi, güvenlik cihazı, server ya da kurulum ihtiyacı da olmadığı için birçok ek maddi sorunlara takılmadan işinizi sizler için kolaylaştırır. İşinize değer katar.

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Şubat Ayı Fırsatları

Videoyu oynat

Genel Özellikler ve Sağladığı Avantajlar

Sahip olduğu gelişmiş zengin görsel arayüz ile bankalarda kullanılan uygulama sunucu sistemini bir araya getiren ilk ve tek ticari yazılımdır.

Banka sistemlerinde veri güvenliğinde kullanılan 256 bit SSL teknolojisi ile veri güvenliğinize önem verir.

Günlük olarak gerçekleştirilen güvenli otomatik yedekler ile dilediğiniz zaman belirli bir yedeğe geri dönülebilmesi.

Yazılımın dilediğiniz yerden, dilediğiniz zamanda, her çeşit İnternet bağlantısı ile (ADSL, modem, GSM) kolay ve pratik kullanılabilmesi.

Karmaşık ve zaman alan kurulum gibi ihtiyaçlar olmadan, tamamen İnternet üzerinden kullanılan, kolayca çalıştırılabilen kullanıcı ara yüzü.

Bilgisayarınız fiziksel ve sistemsel zarar dahi görse sunucu üzerindeki verilerin zarar görmemesi, hemen başka bir bilgisayardan çalışmaya devam edebilme olanağı sağlar.

Benzeri olmayan, çok ayrıcalıklı yardım ve destek sistemi,

Destek ve yardıma ihtiyacınız olduğunda sizin için özelleştirilmiş imkanlar sayesinde kendi belirleyeceğiniz destek kullanıcısını sisteme bağlama.

Tüm kullanıcıların yapmış olduğu işlemlerin otomatik olarak silinmemesi şeklinde kayıt altına alınması, verilerin eski hallerinin sistemde güvenlik amacıyla saklanması. Güvenlik kayıtlarının filtreler aracılığıyla çok kolayca aranabilmesi.

Nokta vuruşlu (dot-matrix) yazıcılardan kolay ve hızlı baskı alabilme olanağı sağlar.

Kolay ve pratik rapor tasarlama aracı sayesinde istenilen şekilde baskı alabilme olanağı sağlar.

Bütün raporların PDF formatında ve hem Excel formatında hem de Open Office ile çalışabilen XLS dosya formatında olacak şekilde alınabilmesi olanağı sağlar.

Her daim en güncel sürümü otomatik olarak kullanma. Çıkan yeni sürüm için kurma ve güncelleme işlemlerinin tarih olması.

Herhangi bir şifre edinmeye, koruma kilidi takmaya gerek kalmaması. Diğer klasik yazılımlarda yaşanan yeni şifre alımı, kilit arızası gibi sorunların ortadan kaldırılması.

Diğer bir özellikleri arasında isteğe bağlı kullanıcılar arasında anlık mesajlaşma hizmeti sunma.

Diğer kullanıcıların yaptığı işlemlerin anında sistemde yer alıp görülmesi.

Tüm liste ekranlarının anlık bir şekilde otomatik olarak yenilenmesi (örneğin bir irsaliye ile ilgili işlem yapıldığında tüm kullanıcıların önündeki irsaliye listelerinin anlık otomatik olarak yenilenmesi)

Kullanıcıya özel kişiselleştirilebilen ayarlanıp kaydedilebilen tablo ve filtreler.

Gelişmiş yetkilendirme ile detaylı yetkilendirme olanağı; kolay yetkilendirme için grup bazlı yetkilendirme imkânı sağlama.

Tamamen klavye ile de çok kolay ve pratik şekilde kullanılabilen grafiksel arayüz.

Kolay ve hızlı öğrenilebilen basit yapı.

Neden DİA Standart Yazılımına Sahip Olmalısınız?

Online ortamda işletmenizin yönetimini gerçekleştirebilecek olmanız sizce de güzel değil mi? DİA müşterilerine stok takibinden muhasebe kayıtlarına, personel veriminden tutun ödeme planlarına kadar işletme dışı ve içi her faaliyeti DİA Enterprise ile yapabilirsiniz. DİA Enterprise Erp programı ile bütün yüklerinizden kurtulup işinizi maksimum seviyede kolaylaştıracaksınız. DİA Standart programı ile bütün yüklerinizden kurtulup işinizi maksimum seviyede kolaylaştıracaksınız. Diğer klasik yazılım sistemlerinin aksine DİA sizlere farklı olarak en hızlı ve pratik iş yazılımı olan DİA Standart ile internetin olduğu her yerde tüm işletme yönetim işlemlerinizi kolay şekilde ve anında yapmanın rahatlığına kavuşacaksınız. Basit ve kullanışlı grafik arayüzleri ve panelleri ile mükemmel bir yazılıma sahip olacaksınız.

WEB İle Ortak Yanlar

İnternet erişiminin olduğu tüm yerlerden ulaşılabilir.

Kullanılan bilgisayar ve işletim sisteminden bağımsız çalışır.

Uygulamalar merkezi olarak güncellenebilir.

Daima en güncel sürümü kullanır.

Verileriniz güvenliği merkezi olarak sağlanır.

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?