Stok ve Depo Yönetimi

Kullanımı kolay ve sorunsuz stok ve depo yönetim iş süreçleriniz için aradığınız tüm özelliklere sahip bir yazılıma sahip olmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

DİA Stok Yönetim Programı

İşletmenizin tüm iş süreçlerinde DİA stok yönetim programı ile barkod stok programının barkod desteği özelliğinden yararlanarak alış ve satış, şantiye ve transfer yönetimi gibi iş süreçlerinizi kolay, hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Dia stok ve depo yönetimi yazılımı işletmenizin işlerini en güvenli ve en kısa sürede tamamlaması üzerine tasarlanmıştır. Dia stok kontrol yazılımı ile artık çok kolay. Modüler sistem sayesinde ihtiyacınız olan modülleri kullanarak tasarruf sağlayabilirsiniz. 15 yıllık süre gelen deneyim ile Dia sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlar.


Dia ile Stok ve Depo Yönetimi

İşletmelerin tüm iş akışını ve iş sürecinin temelini oluşturan en önemli unsur stok ve depo yönetimidir. Günümüz klasik Stok yönetimi yazılımları karmaşık bir yapıya sahiptir. Bu durum sizi ve işletmenizi hem içinden çıkılması güç duruma hem de maddi zararlara sebep olabilir. Tüm bu olumsuz durumları yaşamamak için DİA sizlere kullanımı kolay kullanıcı dostu ve pratik bir yazılım sunar. Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanmak için Dia’yı tercih edebilirsiniz. Sizde işinizi kolaylaştıracak stok sayım programına sahip olmak istemez misiniz. Kısacası dia stok programı kullanmak istem misiniz?

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Şubat Ayı Fırsatları

Videoyu oynat

Neden Üretim Yöntemi Kullanmalısınız Sorusuna Gelirsek

Dia Üretim Yönetim ile ürün reçetelerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde tanımlamak,

Dia Üretim Yönetim ile sipariş ve ürün teslim tarihlerini takip etmek,

Dia Üretim Yönetim ile kalite kontrolleri hızlandırma avantajı,

Dia Üretim Yönetim ile gelişmiş üretim raporları edinmek için mutlaka sizde DİA kullanmalısınız!

Dia Üretim Yönetim ile üretim ile ilgili yetkilendirmeyi kolayca yapmak,

Dia Üretim Yönetim ile stok kontrollerini online bir şekilde gerçekleştirmek,

Dia Üretim Yönetim ile sorunsuz operasyonlar yönetmenin kolaylığı,

Firmanız altında yer alan şubelerinizi, şubeleriniz altında yer alan depolarınızı tanımlayabilir ve yetkilendirme işlemlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm raporları depo ve şube şeklinde baz alarak performans ve verimlilik analizlerinizi elde edebilirsiniz.

Eldeki malzemelerin miktar seviyesinin eksiye düşmesi durumunda, minimum miktarı geçmesi durumunda hangi şekilde cevap verilebileceğini (herhangi bir şey yapılmaması, yalnızca uyarı verilmesi durumu, işlemin durdurulması gibi) durumları sistemde tanımlayabilirsiniz.

Tarihsel durumu baz alarak depo sayımlarınızı başlatabilir. Ayrı ayrı personeller ile büyük depo sayımlarını yapabilir, bu sayım sonuçlarını süreletme edebilir, sayım analizini anlık olarak dilerseniz raporlayabilir, tek tuş ile sayım fazlası ve sayım eksiği tuşlarını yapabilirsiniz. Oluşan sayım eksiği ve sayım fazlası fişlerinin stok maliyetine yaptığı etkiyi parametrik olarak tespit edebilirsiniz. Depo sayımlarını barkod okutarak, seri okutarak malzemenin listeden seçim yaparak hem masaüstü bilgisayardan yapabilir hem de DİA Mobil Programı üzerinden mobil cihazlarız ile yapabilirsiniz.

Stok takip iş süreçlerinizde Gerçek ve Fiili Stok miktar takibi ile konsinye takibi yapabilir. Ayrıca rezerve edilen siparişler de gerçek ve fiili stok miktarlarına etki etmektedir.

İşletmenizin sahip olduğu malzemeleriniz için sınırsız şekilde barkod tanımlaması gerçekleştirebilir, varyant modülü ile entegre olan bu özellik sayesinde barkodların hangi beden ve hangi renk ile eşlendiğinin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Adetli takipler için Standart barkodu kullanabileceğiniz gibi Kilogram cinsinden birimlerin takibinin yapıldığı miktarlı barkod tanımı da yapabilirsiniz.

Malzemeleriniz için grup kodu ve markanın yanında ek olarak 10 farklı özel kod ve 10 farklı ek alan ile dilediğiniz bilgileri malzemeleri gruplamak için kullanabilir, dinamik alanlar modülü ile bu alanları sınırsız sayıda ve dilediğiniz türde tanımlamalar yapabilirsiniz.

Toplu Bilgi Güncelleme fonksiyonu ile istediğiniz malzemelerin dilediğiniz niteliklerinin (özel kod, fiyat, marka vb.) tek tuşla güncelleyebilirsiniz. Şöyle ki, belirli bir grup stokun perakende satış fiyatlarına %10 zam işlemi yapılacak olsun, bu işlemi tek ekran üzerinden saniyeler içinde gerçekleştirebilir, marka eşleşmelerini güncelleyebilirsiniz

İşlemlerinizi toplu İşlem fonksiyonu ile satış ve alım irsaliyelerini, siparişleri tek tek veya carilerine göre gruplama yaparak faturalandırabilir, toplu şekilde cari hesaplara borç veya alacak dekont girişi işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sipariş Listesinde yer alan siparişleri listelerken Ayrıntılı Sipariş Listesi siparişleri, sipariş kalemi ayrıntısıyla listeler. Bu sebeple rapor almaya gerek kalmadan basit ekranlar üzerinden basit kolon filtrelemeleri yaparak(Örneğin malzemeler üzerinden sipariş sevk durumlarına erişebilirsiniz. Neredeyse tüm fiş listelerinin ayrıntılarını listeleyen detaylı listeler bulunmaktadır. Ayrıntılı Fatura Listesi, Ayrıntılı Malzeme Fişleri, Ayrıntılı Cari Hesap Fişleri gibi.

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?