Tüm Ticaretinizi Tek Noktadan Yönetin

StilÜTS ile ERP-Ticari sisteminize entegre olmasıyla tek bir tıkla stok takibi ve tüm bildirim süreçlerinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz.

StilİTS ile ERP-Ticari sisteminize entegre olmasıyla, tüm süreçlerinizin yönetimini gerçekleştirebilir, bildirimlerinizi yapabilirsiniz.

Medula Yönetim Sistemi; medikal marketlerin kullandığı Medsahis Medula sistemi ile tam entegre şekilde çalışan Stil Medula Yönetim ve Raporlama sistemi ile hastalarınıza ilişkin rapor, reçete gibi kayıt işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Laboratuvar Bilgi Sistemleri ile Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri tam entegreli olarak çalışabilecek şekilde geliştirilmiştir.

Özel Yazılım Çözümleri; firmanızın ve sizin ihtiyaçlarınıza göre size özel projeler geliştiriyoruz.

Ürün Takip Sistemi (ÜTS)

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) portalında yer alan bildirim süreçlerinizi ticari sisteminizle entegreli bir şekilde DataStil ÜTS sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

İlaç Takip Sistemi (İTS)

İlaç Takip Sistemini (İTS) kullanarak ithal edilen veya üretilen ilaçların tüm bildirim süreçlerinin yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Medula Yönetim Sistemi

Medsahis Sistemi ile tam entegre olan StilMedula sistemi ile hastalarınıza ilişkin rapor, reçete gibi kayıt işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Laboratuvar Bilgi Sistemi

Laboratuvar Bilgi Sistemleri ile Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri tam entegreli olarak çalışabilecek şekilde geliştirilmiştir.

Özel Yazılım Çözümleri

DataStil Uzman yazılım ekibiyle işletmlerinizin ihtiyacı olan özel yazılım geliştirerek ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

DATASTİL TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Teknolojik ve Yenilikçi Çözümler

DataStil yazılım sizlerin ihtiyacını belirleyerek size özel teknolojik çözümler sunar. En büyük hedefimiz müşterilerimizin başarılarına başarı katma da katkıda bulunmaktır. Sizde bizimle iletişime geçerek sizin için en uygun çözüm hakkında bilgi alın.
[elementor-template id="8529"]

Dia Yazılım Kampanyaları

.

Şubat Ayı Fırsatları

Videoyu oynat
Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?